Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

O firmie

Jesteśmy Firmą działającą na rynku polskim od 1994 roku.

Od daty założenia Firmy dzień po dniu wzmacniamy markę opartą na wiedzy, solidności i zaufaniu stąd za naszą domenę uważana jest - kompetencja i jakość.

Każdego dnia cały zakres produkcji, wykonywanych usług oraz dostarczanych towarów handlowych przeznaczamy głównie dla branży budowlanej i morskiej a wypracowaną specjalnością Firmy stało się - wykonywanie technicznych konstrukcji wyposażenia o profilu metalowym .

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doskonale operować takimi materiałami jak stal, stal nierdzewna, aluminium i tworzywa dlatego - cały asortyment jest tak solidny i kolorowy .

Niezmiennie od wielu lat naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którym nie jest obojętna rzeczywistość gdzie wnętrza, przestrzeń, otoczenie i świat należą do architektów i projektantów, firm budowlanych,zarządców nieruchomości, odbiorców z branży przemysłowej, osób indywidualnych, inwestorów i wykonawców.

Wyniki naszej pracy spełniają standardy najwyższej jakości i mają gwarancje solidnego wykonania - potwierdzają to pozytywne opinie naszych klientów.

Nasza lista obecności przy realizacjach budowlanych nie ma końca.

Odpowiednie kwalifikacje całego zespołu zostają doceniane na bieżąco słowami, gratulacjami i licznymi referencjami i dlatego gdyby trzeba było zacząć jeszcze raz ...

Zapraszamy !

Anexo Team

« wstecz